Na czym polega home staging?

0

Jeśli chciałbyś wynająć lub sprzedać nieruchomość, home staging jest bardzo dobrym pomysłem. W ten sposób możesz przyciągnąć większą liczbę zainteresowanych klientów i zwiększyć cenę sprzedaży lub wynajmu.

Czy home staging naprawdę działa?

Zwiększenie atrakcyjności domu lub mieszkania dla potencjalnych nabywców jest istotną częścią marketingu, a home staging może tylko w tym pomóc.

Na czym polega home staging?

Wykracza on poza czyszczenie, odkurzanie, malowanie i drobne naprawy. Specjaliści w tej dziedzinie mają doświadczenie w planowaniu i wyborze mebli i akcesoriów i w aranżowaniu ich w taki sposób, aby pokazać nieruchomość najlepiej jak to tylko możliwe, aby zachęcała jak najszersze grono kupujących. Ważne jest tutaj stworzenie nastroju i przygotowanie sceny dla kupujących, aby odzwierciedlić życie codzienne w domu.

Koszty usługi

Koszty różnią się w zależności od lokalnego popytu, lokalizacji i od tego, czy dom jest pusty czy umeblowany. Opłaty są uzależnione od powierzchni i liczby wystawionych pomieszczeń. Możesz zapłacić za wstępną konsultację, a nawet miesięczną opłatę za każdy miesiąc pozostawiania domu na rynku. Jeśli dom pusty i chcemy go wystawić na sprzedaż, musisz spodziewać się większych kosztów. Jednak nie trzeba dbać o każdy pokój. Według niektórych ekspertów od home staging, najważniejszymi pomieszczeniami są salon, jadalnia i główna sypialnia, łazienka.

Home staging zmniejsza czas pozostawania nieruchomości na rynku. Dlatego warto skorzystać z tej usługi, aby zachęcić kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *